Електрична помпа EASYPUMP для бутильованої води (пляш 19 л) Comfy Stand

1 499 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: P-00013
+380 (63) 024-94-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
'.Електрична помпа-підставка з подвійним насосом і додатковими функціями:
- автоматичного набору води під час встановлення ємності на підставку (поставили ємність на підставку — вода почне набиратися сама, прибрали ємність — набір припинитися)
— режимом Start/Stop (навали — тече, натиснули — переставило текти), для набору будь-якого об'єму води.
— автоматичні режими набору 0,6 л, 1 л вмикаються натисканням (поплюванням) пальцем у позначеному місці (вимкнеться автоматично, коли набере заданий об'єм).
Ще одна перевага такої помпи, що її можна використовувати не тільки встановивши на пляш, але й на стільницю або стіл. Для цього в корпусі помпи є отвір, через який можна просмикнути силіконову трубку (йде в комплекті 1,1 м) і пустити в пуск. Отже, помпа буде на стільниці, а пляшка захована в шафі.
Подавання води здійснюється електричним насосом через силіконову трубку, яка опускається на дно бутля. Пристрій надівається на пляш або встановлюється на стільницю (пластикову кришку не потрібно знімати, просто вичавіть корок посередині кришки всередину пляшки).
Помпа EASYPUMP Comfy Stand
Характеристики:
Тип насоса: електричний насос
Джерело живлення: літієвий акумулятор ємністю 3000 mAh, 5V
Споживана потужність: 5 Вт
Заряджається: від USB
Індикатор заряду: є
Швидкість набору: 1 л/25 сек
Автоматичні режими: 0,6 л та 1 л
Матеріал корпусу: ABS пластик
Колір: білий
Основна місткість: 18,9 л.
Можлива ємність (без фіксації): 4,5 л, 5 л, 7,5 л, 10 л, 11,3 л, 15 л.
Вага (нетто): 0.9 кг
Вага (брутто): 1 кг
Розмір коробки в*ш*г (мм): 23,5*22,5*21 см
Розміри без паковання: висота — 40 см (на пляшці 30,5 см), ширина підставки — 17,5 см
Комплектація
- помпа
- сталевий носик (304 сталь)
- силіконова трубка завдовжки 55 см і 110 см
- силіконовий ущільнювач
- кабель USB – micro USB
Країна виробництва: Китай
Термін гарантії 3 міс.
* Помпа постачається без бутля.
** Термін гарантії вказаний в описі товару. Гарантія поширюється на механізм подавання води, який не взаємодіє із зовнішніми чинниками впливу (заглибний мотор або насос).'
- автоматичного набору води під час встановлення ємності на підставку (поставили ємність на підставку — вода почне набиратися сама, прибрали ємність — набір припинитися)
— режимом Start/Stop (навали — тече, натиснули — переставило текти), для набору будь-якого об'єму води.
— автоматичні режими набору 0,6 л, 1 л вмикаються натисканням (поплюванням) пальцем у позначеному місці (вимкнеться автоматично, коли набере заданий об'єм).
Ще одна перевага такої помпи, що її можна використовувати не тільки встановивши на пляш, але й на стільницю або стіл. Для цього в корпусі помпи є отвір, через який можна просмикнути силіконову трубку (йде в комплекті 1,1 м) і пустити в пуск. Отже, помпа буде на стільниці, а пляшка захована в шафі.
Подавання води здійснюється електричним насосом через силіконову трубку, яка опускається на дно бутля. Пристрій надівається на пляш або встановлюється на стільницю (пластикову кришку не потрібно знімати, просто вичавіть корок посередині кришки всередину пляшки).
Помпа EASYPUMP Comfy Stand
Характеристики:
Тип насоса: електричний насос
Джерело живлення: літієвий акумулятор ємністю 3000 mAh, 5V
Споживана потужність: 5 Вт
Заряджається: від USB
Індикатор заряду: є
Швидкість набору: 1 л/25 сек
Автоматичні режими: 0,6 л та 1 л
Матеріал корпусу: ABS пластик
Колір: білий
Основна місткість: 18,9 л.
Можлива ємність (без фіксації): 4,5 л, 5 л, 7,5 л, 10 л, 11,3 л, 15 л.
Вага (нетто): 0.9 кг
Вага (брутто): 1 кг
Розмір коробки в*ш*г (мм): 23,5*22,5*21 см
Розміри без паковання: висота — 40 см (на пляшці 30,5 см), ширина підставки — 17,5 см
Комплектація
- помпа
- сталевий носик (304 сталь)
- силіконова трубка завдовжки 55 см і 110 см
- силіконовий ущільнювач
- кабель USB – micro USB
Країна виробництва: Китай
Термін гарантії 3 міс.
* Помпа постачається без бутля.
** Термін гарантії вказаний в описі товару. Гарантія поширюється на механізм подавання води, який не взаємодіє із зовнішніми чинниками впливу (заглибний мотор або насос).'
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Prom.ua (вивантаження дод. полів) | Немає |
| Prom.ua (вивантаження опису) | Немає |
| Prom.ua (вивантаження фото) | Немає |
| Вид | Електричний насос |
| Габарити (ВхШхГ) | 23,5 х 22,5 х 21 см |
| Гарантія | 3 місяці |
| Додаткові характеристики | Комплектація: - помпа - сталевий носик (304 сталь) - силіконова трубка довжиною 55 см і 110 см - силіконовий ущільнювач - кабель USB – micro USB |
| Ємність акумулятора | 3000 mAh, 5V |
| Джерело живлення | Літієвий акумулятор |
| Матеріал | ABS пластик |
| Призначення | До кулерів для води |
| Особливості | Електрична помпа-підставка з подвійним насосом: - автоматичними режимами набору: 0,6 л і 1 л - довго тримає заряд (батарея 3000 mAh) - подовжений шланг для установки на стільницю - індикатор заряду - заряджається від USB - швидкість набору 1 л/25 с |
| Виробник(Бренд) | Easypump |
| Розміри | висота – 40 см (над сулією 30,5 см), ширина підставки – 17,5 см |
| Швидкість набору | 1 л/25 с |
| Швидкість збірки | 2 |
| Сумісність | Основна ємність: 18,9 л. Можлива ємність (без фіксації): 4,5 л, 5 л, 7,5 л, 10 л, 11,3 л, 15 л. |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Помпи для води |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
| Тип запчастин | Електрична помпа |
- Ціна: 1 499 ₴








