Електрична помпа EASYPUMP для бутильованої води (пляш 19 л) TDS

849 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: P-00008
+380 (63) 024-94-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
'.Іноваційна електрична помпа з вбудованим TDS-метром, який вимірює загальну кількість усіх розчинених у воді домішок — солей (якими словами жорсткість води). І датчиком вібрацій для ввімкнення помпи способом постукування.
Показники жорсткості:
- 0-50 мг/л — ідеальна для пиття
— 50-170 мг/л — прийнятна
— 170-300 мг/л — жорстка
- 300-400 — дуже жорстка, неприємна вода
- 400-500 — максимально допустима жорсткість
— понад 500 — заборонена до вживання.
Жорсткість води показується на цифровому дисплеї. Подавання води здійснюється електричним насосом через силіконову трубку, яка опускається на дно бутля. Пристрій надівається на пляш (пластикову кришку не потрібно знімати, просто вичавіть корок усередині кришки всередину пляшки). Розливання води з пляшки здійснюється шляхами подвійного натискання (постоювання) пальцем у зазначеному місці.
Постачається без USB шнура (можна використовувати шнур від телефона кабель USB — micro USB)!!
Помпа EASYPUMP TDS
Характеристики:
Тип насоса: електричний насос
Джерело живлення: літієвий акумулятор ємністю 2000 mAh, 5V
Споживана потужність: 5 Вт
Заряджається: від USB
Індикатор заряду: є
Швидкість набору: 1 л/40 сек
Матеріал корпусу: ABS пластик
Колір: білий
Основна місткість: 18,9 л.
Можлива ємність (без фіксації): 4,5 л, 5 л, 7,5 л, 10 л, 11,3 л, 15 л.
Вага (нетто): 0.35 кг
Вага (брутто): 0.45 кг
Розмір коробки в*ш*г (мм): 20*18*70 см
Розміри без паковання: висота — 16 см (на пляшці — 13 см), ширина — 6,7 см
Комплектація
- помпа
- силіконова трубка завдовжки 55 см
У комплект НЕ ВХОДИТЬ кабель USB — micro USB!!!
Країна виробництва: Китай
Термін гарантії 3 міс.
* Помпа постачається без бутля.
** Термін гарантії вказаний в описі товару. Гарантія поширюється на механізм подавання води, який не взаємодіє із зовнішніми чинниками впливу (заглибний мотор або насос).'
Показники жорсткості:
- 0-50 мг/л — ідеальна для пиття
— 50-170 мг/л — прийнятна
— 170-300 мг/л — жорстка
- 300-400 — дуже жорстка, неприємна вода
- 400-500 — максимально допустима жорсткість
— понад 500 — заборонена до вживання.
Жорсткість води показується на цифровому дисплеї. Подавання води здійснюється електричним насосом через силіконову трубку, яка опускається на дно бутля. Пристрій надівається на пляш (пластикову кришку не потрібно знімати, просто вичавіть корок усередині кришки всередину пляшки). Розливання води з пляшки здійснюється шляхами подвійного натискання (постоювання) пальцем у зазначеному місці.
Постачається без USB шнура (можна використовувати шнур від телефона кабель USB — micro USB)!!
Помпа EASYPUMP TDS
Характеристики:
Тип насоса: електричний насос
Джерело живлення: літієвий акумулятор ємністю 2000 mAh, 5V
Споживана потужність: 5 Вт
Заряджається: від USB
Індикатор заряду: є
Швидкість набору: 1 л/40 сек
Матеріал корпусу: ABS пластик
Колір: білий
Основна місткість: 18,9 л.
Можлива ємність (без фіксації): 4,5 л, 5 л, 7,5 л, 10 л, 11,3 л, 15 л.
Вага (нетто): 0.35 кг
Вага (брутто): 0.45 кг
Розмір коробки в*ш*г (мм): 20*18*70 см
Розміри без паковання: висота — 16 см (на пляшці — 13 см), ширина — 6,7 см
Комплектація
- помпа
- силіконова трубка завдовжки 55 см
У комплект НЕ ВХОДИТЬ кабель USB — micro USB!!!
Країна виробництва: Китай
Термін гарантії 3 міс.
* Помпа постачається без бутля.
** Термін гарантії вказаний в описі товару. Гарантія поширюється на механізм подавання води, який не взаємодіє із зовнішніми чинниками впливу (заглибний мотор або насос).'
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Prom.ua (вивантаження дод. полів) | Немає |
| Prom.ua (вивантаження опису) | Немає |
| Prom.ua (вивантаження фото) | Немає |
| Вид | Електричний насос |
| Габарити (ВхШхГ) | 20 х 18 х 7 см |
| Гарантія | 3 місяці |
| Додаткові характеристики | Комплектація: - помпа - силіконова трубка довжиною 55 см В комплект НЕ ВХОДИТЬ кабель USB – micro USB |
| Ємність акумулятора | 2000 mAh, 5V |
| Джерело живлення | Літієвий акумулятор |
| Матеріал | ABS пластик |
| Призначення | До кулерів для води |
| Особливості | Інноваційна електрична помпа з вбудованим TDS-метра вимірює жорсткість води. - датчик вібрації для вкл./викл. - заряджається від USB - акумулятор 2000 mAh, 5V - швидкість набору 1 л/40 с |
| Виробник(Бренд) | Easypump |
| Розміри | висота - 16 см (над сулією 13 см), ширина – 6,7 см |
| Швидкість набору | 1 л/40 с |
| Швидкість збірки | 2 |
| Сумісність | Основна ємність: 18,9 л. Можлива ємність (без фіксації): 4,5 л, 5 л, 7,5 л, 10 л, 11,3 л, 15 л. |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Помпи для води |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
| Тип запчастин | Електрична помпа |
- Ціна: 849 ₴





