Електрична помпа EASYPUMP для бутильованої води (пляш 19 л) Touch

699 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: P-00007
+380 (63) 024-94-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
'. Пральна сенсорна електрична помпа. Високоякісний білий пластик, чорна глянсова поверхня із сенсорною кнопкою — преміальна якість! Подавання води здійснюється електричним насосом через силіконову трубку, яка опускається на дно бутля. Пристрій надівається на пляш (пластикову кришку не потрібно знімати, просто вичавіть корок усередині кришки всередину пляшки). Розливання води з пляшки відбувається натисканням сенсорної кнопки.
Помпа EASYPUMP Touch
Характеристики:
Тип насоса: електричний насос
Джерело живлення: літієвий акумулятор ємністю 1200 mAh, 5V
Споживана потужність: 5 Вт
Заряджається: від USB
Індикатор заряду: є
Швидкість набору: 1 л/40 сек
Матеріал корпусу: ABS пластик
Колір: білий
Основна місткість: 18,9 л.
Можлива ємність (без фіксації): 4,5 л, 5 л, 7,5 л, 10 л, 11,3 л, 15 л.
Вага (нетто): 0.25 кг
Вага (брутто): 0.35 кг
Розмір коробки в*ш*г (мм): 16*15*6,8 см
Розміри без паковання: висота — 15,5 см (на пляшці 13 см), ширина — 6,5 см
Комплектація
- помпа
- силіконова трубка завдовжки 55 см
- кабель USB – micro USB
Країна виробництва: Китай
Термін гарантії 3 міс.
* Помпа постачається без бутля.
** Термін гарантії вказаний в описі товару. Гарантія поширюється на механізм подавання води, який не взаємодіє із зовнішніми чинниками впливу (заглибний мотор або насос).'
Помпа EASYPUMP Touch
Характеристики:
Тип насоса: електричний насос
Джерело живлення: літієвий акумулятор ємністю 1200 mAh, 5V
Споживана потужність: 5 Вт
Заряджається: від USB
Індикатор заряду: є
Швидкість набору: 1 л/40 сек
Матеріал корпусу: ABS пластик
Колір: білий
Основна місткість: 18,9 л.
Можлива ємність (без фіксації): 4,5 л, 5 л, 7,5 л, 10 л, 11,3 л, 15 л.
Вага (нетто): 0.25 кг
Вага (брутто): 0.35 кг
Розмір коробки в*ш*г (мм): 16*15*6,8 см
Розміри без паковання: висота — 15,5 см (на пляшці 13 см), ширина — 6,5 см
Комплектація
- помпа
- силіконова трубка завдовжки 55 см
- кабель USB – micro USB
Країна виробництва: Китай
Термін гарантії 3 міс.
* Помпа постачається без бутля.
** Термін гарантії вказаний в описі товару. Гарантія поширюється на механізм подавання води, який не взаємодіє із зовнішніми чинниками впливу (заглибний мотор або насос).'
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Prom.ua (вивантаження дод. полів) | Немає |
| Prom.ua (вивантаження опису) | Немає |
| Prom.ua (вивантаження фото) | Немає |
| Вид | Електричний насос |
| Габарити (ВхШхГ) | 16 х 15 х 6,8 см |
| Гарантія | 3 місяці |
| Додаткові характеристики | Комплектація: - помпа - силіконова трубка довжиною 55 см - кабель USB – micro USB |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh, 5V |
| Джерело живлення | Літієвий акумулятор |
| Матеріал | ABS пластик |
| Призначення | До кулерів для води |
| Особливості | Стильна електрична помпа з сенсорним управлінням - акумулятор 1200 mAh, 5V - заряджається від USB - швидкість набору 1 л/40 с |
| Виробник(Бренд) | Easypump |
| Розміри | висота – 15,5 см (над сулією 13 см), ширина – 6,5 см |
| Швидкість набору | 1 л/40 с |
| Швидкість збірки | 2 |
| Сумісність | Основна ємність: 18,9 л. Можлива ємність (без фіксації): 4,5 л, 5 л, 7,5 л, 10 л, 11,3 л, 15 л. |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Помпи для води |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
| Тип запчастин | Електрична помпа |
- Ціна: 699 ₴







