Електрична помпа EASYPUMP для бутильованої води (пляш 19 л) STRONG

799 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: P-00004-w
+380 (63) 024-94-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
'.Електрична помпа з подвійним насосом, збільшеним діаметром носика та силіконової трубки для максимальної продуктивності. Найпотужніша помпа в лінійці! Подавання води здійснюється електричним насосом через силіконову трубку, яка опускається на дно бутля. Пристрій надівається на пляш (пластикову кришку не потрібно знімати, просто вичавіть корок усередині кришки всередину пляшки). Розливання води з пляшки здійснюється натисканням кнопки.
Помпа EASYPUMP STRONG
Характеристики:
Тип насоса: електричний насос
Джерело живлення: літієвий акумулятор ємністю 2000 mAh, 5V
Споживана потужність: 5 Вт
Заряджається: від USB
Індикатор заряду: є
Швидкість набору: 1 л/20 сек
Матеріал корпусу: ABS пластик
Колір: чорний, білий, під сталь
Основна місткість: 18,9 л.
Можлива ємність (без фіксації): 4,5 л, 5 л, 7,5 л, 10 л, 11,3 л, 15 л.
Вага (нетто): 0.35 кг
Вага (брутто): 0.45 кг
Розмір коробки в*ш*г (мм): 16*11,5*10 см
Розміри без паковання: висота 13.5 см (на пляшці 10.5 см)
Комплектація
- помпа
- сталевий носик (304 сталь)
- силіконова трубка завдовжки 55 см
- силіконовий ущільнювач
- кабель USB – micro USB
Країна виробництва: Китай
Термін гарантії 3 міс.
* Помпа постачається без бутля.
** Термін гарантії вказаний в описі товару. Гарантія поширюється на механізм подавання води, який не взаємодіє із зовнішніми чинниками впливу (заглибний мотор або насос).'
Помпа EASYPUMP STRONG
Характеристики:
Тип насоса: електричний насос
Джерело живлення: літієвий акумулятор ємністю 2000 mAh, 5V
Споживана потужність: 5 Вт
Заряджається: від USB
Індикатор заряду: є
Швидкість набору: 1 л/20 сек
Матеріал корпусу: ABS пластик
Колір: чорний, білий, під сталь
Основна місткість: 18,9 л.
Можлива ємність (без фіксації): 4,5 л, 5 л, 7,5 л, 10 л, 11,3 л, 15 л.
Вага (нетто): 0.35 кг
Вага (брутто): 0.45 кг
Розмір коробки в*ш*г (мм): 16*11,5*10 см
Розміри без паковання: висота 13.5 см (на пляшці 10.5 см)
Комплектація
- помпа
- сталевий носик (304 сталь)
- силіконова трубка завдовжки 55 см
- силіконовий ущільнювач
- кабель USB – micro USB
Країна виробництва: Китай
Термін гарантії 3 міс.
* Помпа постачається без бутля.
** Термін гарантії вказаний в описі товару. Гарантія поширюється на механізм подавання води, який не взаємодіє із зовнішніми чинниками впливу (заглибний мотор або насос).'
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Джерело живлення | Літієвий акумулятор |
| Сумісність | Основна ємність: 18,9 л. Можлива ємність (без фіксації): 4,5 л, 5 л, 7,5 л, 10 л, 11,3 л, 15 л. |
| Швидкість збірки | 2 |
| Ємність акумулятора | 2000 mAh, 5V |
| Додаткові характеристики | Комплектація: - помпа - сталевий носик (304 сталь) - силіконова трубка довжиною 55 см - силіконовий ущільнювач - кабель USB – micro USB |
| Тип | Помпи для води |
| Гарантія | 3 місяці |
| Матеріал | ABS пластик |
| Швидкість набору | 1 л/20 |
| Виробник(Бренд) | Easypump |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | Електрична помпа з подвійним насосом, індикатор зарядки, заряджається від USB Швидкість набору - 1 л/20 Встановлений подвійний насос Діаметр носика і трубки 11 мм Індикатор зарядки Джерело живлення - акумулятор 2000 mAh, 5V |
| Вид | Електричний насос |
| Призначення | До кулерів для води |
| Розміри | висота 13.5 см (над сулією 10.5 см) |
| Габарити (ВхШхГ) | 16 х 11,5 х 10 см |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
| Тип запчастин | Помпа |
- Ціна: 799 ₴








