Підставка EASYPUMP з підігрівом для чашки (220 в)

349 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1000183-be
+380 (63) 024-94-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міні підігрівач для чашки.
Якщо ви або ваш друг проводите багато часу перед монітором, але любите побалувати себе теплим чаєм або кавою, то цей прилад буде просто незамінний. Нагрівач для кружки дуже простий у використанні – він включається сам як тільки ви поставили на нього свою чашку і вимкнеться як тільки заберете! Прилад підтримує постійну температуру напою 45 С. Діаметр нагрівального елемента 8 см, підходить як для керамічних, так і для скляних або металевих кухлів. Поверхня дуже проста в догляді і зовсім не боїться проливаний.
Характеристики:
Матеріал корпусу: ABS пластик зі скляною панеллю
Довжина кабелю живлення: 1 м
Діапазон температури напою: 40-55°
Розмір приладу 16 см/12 см/2,5 см
Напруга: 220 V
Потужність: 16 Вт
Індикація: світлодіодна (індикатор підігріву)
Роз'єм: американська (для нашої додатково потрібен перехідник)
Якщо ви або ваш друг проводите багато часу перед монітором, але любите побалувати себе теплим чаєм або кавою, то цей прилад буде просто незамінний. Нагрівач для кружки дуже простий у використанні – він включається сам як тільки ви поставили на нього свою чашку і вимкнеться як тільки заберете! Прилад підтримує постійну температуру напою 45 С. Діаметр нагрівального елемента 8 см, підходить як для керамічних, так і для скляних або металевих кухлів. Поверхня дуже проста в догляді і зовсім не боїться проливаний.
Характеристики:
Матеріал корпусу: ABS пластик зі скляною панеллю
Довжина кабелю живлення: 1 м
Діапазон температури напою: 40-55°
Розмір приладу 16 см/12 см/2,5 см
Напруга: 220 V
Потужність: 16 Вт
Індикація: світлодіодна (індикатор підігріву)
Роз'єм: американська (для нашої додатково потрібен перехідник)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Матеріал корпусу: ABS пластик зі скляною панеллю Довжина кабелю живлення: 1 м Діапазон температури напою: 40-55° Розмір приладу 16 см/12 см/2,5 см Напруга: 220 V Потужність: 16 Вт Індикація: світлодіодна (індикатор підігріву) Роз'єм: американська (для нашої додатково потрібен перехідник) |
| Тип | Підставка з підігрівом |
| Гарантія | 14 днів |
| Виробник(Бренд) | Easypump |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Особливості | працює Від мережі 220 В |
| Призначення | До кулерів для води |
| Габарити (ВхШхГ) | 19 х 13 х 5 см |
| Джерело живлення | Від мережі 220 В |
- Ціна: 349 ₴







