Електрична помпа EASYPUMP для бутильованої води (пляш 19 л) Comfy Avto

749 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: P-00012
+380 (63) 024-94-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
'.Електрична помпа-підставка з функцією автоматичного набору води під час встановлення ємності на підставку. Просто поставте чашку або чайник на підставку, і вода почне сама текти, підніміть ємність і набір припиниться. Також у помпи звичайний режим Start/Stop (натискали на кнопку — тече, наливали — перестало текти), для набору будь-якого об'єму води.
Ще одна перевага такої помпи, що її можна використовувати не тільки встановивши на пляш, але й на стільницю або стіл. Для цього в корпусі помпи є отвір, через який можна просмикнути силіконову трубку (йде в комплекті 1,2 м) і пустити в пуск. Отже, помпа буде на стільниці, а пляшка захована в шафі.
Подавання води здійснюється електричним насосом через силіконову трубку, яка опускається на дно бутля. Пристрій надівається на пляш або встановлюється на стільницю (пластикову кришку не потрібно знімати, просто вичавіть корок посередині кришки всередину пляшки).
Помпа EASYPUMP Comfy Avto
Характеристики:
Тип насоса: електричний насос
Джерело живлення: літієвий акумулятор ємністю 1500 mAh, 5V
Споживана потужність: 5 Вт
Заряджається: від USB
Індикатор заряду: є
Швидкість набору: 1 л/40 сек
Матеріал корпусу: ABS пластик
Колір: чорний
Основна місткість: 18,9 л.
Можлива ємність (без фіксації): 4,5 л, 5 л, 7,5 л, 10 л, 11,3 л, 15 л.
Вага (нетто): 0.9 кг
Вага (брутто): 1 кг
Розмір коробки в*ш*г (мм): 20,8*20*17,5 см
Розміри без паковання: висота — 41 см (на пляшці 31 см), діаметр підставки — 15,5 см
Комплектація
- помпа
- сталевий носик (304 сталь)
- силіконова трубка завдовжки 110 см
- кабель USB – micro USB
Країна виробництва: Китай
Термін гарантії 3 міс.
* Помпа постачається без бутля.
** Термін гарантії вказаний в описі товару. Гарантія поширюється на механізм подавання води, який не взаємодіє із зовнішніми чинниками впливу (заглибний мотор або насос).'
Ще одна перевага такої помпи, що її можна використовувати не тільки встановивши на пляш, але й на стільницю або стіл. Для цього в корпусі помпи є отвір, через який можна просмикнути силіконову трубку (йде в комплекті 1,2 м) і пустити в пуск. Отже, помпа буде на стільниці, а пляшка захована в шафі.
Подавання води здійснюється електричним насосом через силіконову трубку, яка опускається на дно бутля. Пристрій надівається на пляш або встановлюється на стільницю (пластикову кришку не потрібно знімати, просто вичавіть корок посередині кришки всередину пляшки).
Помпа EASYPUMP Comfy Avto
Характеристики:
Тип насоса: електричний насос
Джерело живлення: літієвий акумулятор ємністю 1500 mAh, 5V
Споживана потужність: 5 Вт
Заряджається: від USB
Індикатор заряду: є
Швидкість набору: 1 л/40 сек
Матеріал корпусу: ABS пластик
Колір: чорний
Основна місткість: 18,9 л.
Можлива ємність (без фіксації): 4,5 л, 5 л, 7,5 л, 10 л, 11,3 л, 15 л.
Вага (нетто): 0.9 кг
Вага (брутто): 1 кг
Розмір коробки в*ш*г (мм): 20,8*20*17,5 см
Розміри без паковання: висота — 41 см (на пляшці 31 см), діаметр підставки — 15,5 см
Комплектація
- помпа
- сталевий носик (304 сталь)
- силіконова трубка завдовжки 110 см
- кабель USB – micro USB
Країна виробництва: Китай
Термін гарантії 3 міс.
* Помпа постачається без бутля.
** Термін гарантії вказаний в описі товару. Гарантія поширюється на механізм подавання води, який не взаємодіє із зовнішніми чинниками впливу (заглибний мотор або насос).'
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Prom.ua (вивантаження дод. полів) | Немає |
| Prom.ua (вивантаження опису) | Немає |
| Prom.ua (вивантаження фото) | Немає |
| Вид | Електричний насос |
| Габарити (ВхШхГ) | 20,8 х 20 х 17,5 см |
| Гарантія | 3 місяці |
| Додаткові характеристики | Комплектація: - помпа - сталевий носик (304 сталь) - силіконова трубка довжиною 110 см - кабель USB – micro USB |
| Ємність акумулятора | 1500 mAh, 5V |
| Джерело живлення | Літієвий акумулятор |
| Матеріал | ABS пластик |
| Призначення | До кулерів для води |
| Особливості | Електрична помпа-підставка - подовжений шланг для установки на стільницю - автоматичний набір води при установці ємності на підставку - індикатор заряду - акумулятор 1500 mAh, 5V - заряджається від USB - швидкість набору 1 л/40 с |
| Виробник(Бренд) | Easypump |
| Розміри | висота – 41 см (над сулією 31 см), діаметр підставки – 15,5 см |
| Швидкість набору | 1 л/40 с |
| Швидкість збірки | 2 |
| Сумісність | Основна ємність: 18,9 л. Можлива ємність (без фіксації): 4,5 л, 5 л, 7,5 л, 10 л, 11,3 л, 15 л. |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Помпи для води |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
| Тип запчастин | Електрична помпа |
- Ціна: 749 ₴








